100. výročí Mitsubishi Electric Group
18.08.2021

100. výročí Mitsubishi Electric Group

Od svého založení byla společnost Mitsubishi Electric v popředí japonské technické vynalézavosti a inovací produktů. Od svého prvního hitu - elektrického ventilátoru pro spotřebitelské použití - společnost Mitsubishi Electric pokračovala ve vytváření dlouhého seznamu „prvenství" a převratných nových technologií, které formovaly její obchodní oblasti po světě.   

Společnost Mitsubishi Electric byla založena v roce 1921, což byla doba zmatku
i naděje. I přes tuto nejistotu si společnost stanovila jasnou vizi na příštích 100 let.

Od svého založení jsme se skutečně potýkali s mnoha výzvami, ale naše odhodlání zlepšovat životní styl lidí zůstává stabilní po dobu 100 let. Skupina Mitsubishi Electric pokračuje v růstu tím, že přispívá k realizaci živé a udržitelné společnosti.

Nyní, když svět čelí stále dramatičtějším změnám, se musíme znovu spojit a dívat se dopředu na příštích 100 let. Prostřednictvím našeho úsilí o vyřešení mnoha složitých problémů, se kterými se společnosti po celém světě potýkají, je naším cílem pomoci vytvořit udržitelnou
a prosperující společnost, kterou by mohl sdílet každý.

Naší výzvou pro příštích 100 let je dosáhnout tohoto cíle prostřednictvím našich obchodních aktivit. Spojením všech silných stránek uvnitř i vně skupiny, prostřednictvím neustálých technologických inovací a neustálé kreativity.

Proto i my jsme hrdým partnerem Mitsubishi Electric. 

https://www.mitsubishielectric.com/en/100th/cm/index.html

zdroj: https://www.mitsubishielectric.com/en/100th/statement/index.html